Rubriky:

Tipsport extraliga

Šílená rána! Výborný ale Spartu vzal, chyběl mu smrad kabiny

29. října 2017 14:11 - Praha

Před prvním tréninkem po svém návratu do Sparty přišel v neděli do holešovické arény už v sedm ráno. František Výborný, který v minulosti dovedl Spartu ke třem titulům, se vrací, aby pomohl týmu z krize. „Je tady na čem dělat, takhle vám to řeknu, nebylo to pravé ořechové,“ přiznal pak po tréninku. Co se mu konkrétně nelíbilo, to čtyřiašedesátiletý trenér, prozradí v našem videu.

Sport.cz

V posledních pěti letech působil František Výborný v Mladé Boleslavi, nejprve jako trenér, v posledních měsících jako sportovní konzultant. „Jako konzultant jsem nebyl pod takovým tlakem, ale když v září začala extraliga, chyběla mi ta vůně, respektive smrad kabiny. Postupem času jsem si zvykal a začal se hokejem bavit. No a pak přišla ta šílená rána, že mi zavolal Petr Bříza. Nejdřív jsem mu řekl, že se zbláznil," říká zkušený kouč. Po kratičkém čase na rozmyšlenou nakonec s nabídkou souhlasil. „Viděl jsem, že Sparta potřebuje pomoc a trenérů není na trhu moc," dodává.

Zápasová premiéra na střídačce Sparty čeká trenéra Výborného příští pátek na ledě brněnské Komety. Pro tento vypjatý zápas plánuje pohyby v sestavě, jaké, to prozradit nechce. „Mužstvo hlavně potřebuje trochu klidu, protože je pod dekou. Je to potřeba trochu uvolnit. Kometa je samozřejmě favorit, ale zatím nad tím utkáním moc nepřemýšlím."

jab, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..