Živě

Brankář Zlína Murín si na tréninku zlomil ruku

5. října 2006 16:56 - ZLÍN

Zřejmě celý měsíc se budou muset hokejisté Zlína obejít bez své brankářské jedničky Igora Murína. Toho na čtvrtečním tréninku zasáhl vystřelený puk tak nešťastně, že mu zlomil ruku. Slovenský gólman už má poraněnou ruku v sádře a nyní čeká na další vyjádření lékařů.

V následujících dvou extraligových zápasech budou mít trenéři Hamé místo Murína do branky k dispozici jednadvacetiletého Jakuba Čecha a osmnáctiletého Dalibora Sedláře. "Oba mladí brankáři dostanou nyní příležitost, aby prokázali své kvality. Nejsme ve snadné situaci, máme momentálně více starostí než radostí," uvedl trenér Zlína Ernest Bokroš.

Vedle Murína jsou totiž dlouhodobě mimo hru i obránce Lubomír Vosátko a útočník Miroslav Okál, kteří jsou shodně po operaci kolenních vazů. Navíc po úterním zápase 13. kola ve Vsetíně ukončí své krátké zlínské působení Robert Tomík a Lubomír Sekeráš, kteří začnou hrát za Malmö. Ve Zlíně odehráli začátek sezóny kvůli tomu, aby švédský klub nemusel za oba hráče platit příliš velké daně.

"Máme v jednání příchod jednoho obránce a jednoho útočníka. Jednání jsou před dokončením, jasno by mělo být v příštím týdnu," řekl dnes ČTK tiskový mluvčí HC Hamé Přemysl Vícha.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..