Kladenský Kalla si zlepšil bodový rekord

26. října 2006 10:32 - KLADNO

Dosud měl nejvýznačnější postavení v kariéře kladenského útočníka Jaroslava Kally duel v Pardubicích v minulé sezóně, kdy přispěl k výhře Rabatu 7:5 čtyřmi góly. V úterý proti Spartě si bodový rekord zlepšil, byl u všech pěti branek do sítě mistra!

 

Sport.cz

"Pět bodů se mi ještě nikdy nepovedlo," líčil šestadvacetiletý hokejista. Bodový příval ho těšil o to více, že svým gólem a čtyřmi přesnými nahrávkami pomohl skolit svého někdejšího zaměstnavatele. "Každý kluk se chce vytáhnout proti svému bývalému klubu," přiznával speciální motivaci.

Čtyři z pěti jeho bodů přišly v přesilovkách, Kladnu se osvědčuje taktika s nasazováním čtyř útočníků do početních výhod. "Asi nám to sedí, když jsme v přesilovkách dali čtyři góly," pousmál se Kalla. "Ale jindy zase hrajeme zápasy, kdy nedáme ani jeden gól."

sob, Právo

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..