Omsk - Slovan 2:3 PPŘepík pomohl sedmým gólem v sezóně Slovanu k nečekané výhře v KHL

Moskva

Čeští hokejisté Michal Řepík a Rudolf Červený přispěli v KHL výrazně k vítězství Slovanu Bratislava 3:2 v prodloužení na ledě Omsku. Řepík nejprve sedmým gólem v sezoně necelé dvě minuty před koncem vyrovnal na 2:2, Červený pak ve třetí minutě prodloužení přihrál na vítězný gól Patriku Lamperovi.

Řepík po rychlém protiútoku vystřelil od levého mantinelu a trefou do pravého horního rohu branky potvrdil pozici nejlepšího kanonýra z českých hráčů. V kanadském bodování má celkem osm bodů a v produktivitě je z Čechů čtvrtý.

Slovan tak v Kontinentální hokejové lize po sérii pěti porážek v řadě zaznamenal druhou výhru v prodloužení za sebou, tentokrát navíc na ledě druhého týmu Východní konference. V tabulce Západní konference je ale předposlední.