Kunlun - Nižněkamsk 2:4Nižněkamsk otočil zápas KHL v Číně, Polášek přihrál na dva góly

Hokejisté Nižněkamsku zvítězili v Kontinentální lize v Číně nad Kunlunem Red Star 4:2. Čeští hráči si v utkání připsali pět kanadských bodů vesměs za asistence, na vítězný gól hostů přihrál obránce Adam Polášek.

Kunlun se v minulém utkání blýskl výhrou na ledě CSKA Moskva a také na domácím ledě v Šanghaji začal zostra. V 24. minutě vedl 2:0, u druhého gólu asistovali Tomáš Kundrátek a Ondřej Vitásek. Něftěchimik ale dokázal hrozbu třetí porážky za sebou zažehnat.

Na konci druhé třetiny hosté po přihrávkách Poláška a Andreje Nestrašila vyrovnali, po další Poláškově asistenci pak v 44. minutě využil přesilovku finský útočník Mikael Ruohomaa. Polášek je s deseti body (2+8) nejproduktivnějším zadákem Nižněkamsku.

Kontinentální hokejová liga:
Kunlun Red Star - Nižněkamsk 2:4 (Kundrátek a Vitásek 0+1 - Polášek 0+2, Nestrašil 0+1),
12:30 Novosibirsk - Dinamo Minsk,
13:30 Čeljabinsk - Omsk,
16:00 Spartak Moskva - Slovan Bratislava,