Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Mourinhův trapas na hokeji. Slavnostní chvíli proměnil v nechtěnou grotesku

4. února 2019 18:44 - Moskva/Praha

Slavný kouč José Mourinho ani po vyhazovu z Manchesteru United nemá zrovna štěstí a ideální formu. Slavnostní okamžik před pondělním utkáním hokejové KHL mezi Omskem a Petrohradem proměnil v nechtěnou grotesku, která baví svět.

 

Phil Noble, Reuters

Ve městě Balašicha nedaleko Moskvy, kde hraje momentálně domácí zápasy sibiřský Omsk, si pro vzácného hosta nachystali červený koberec, po němž nakráčel ke středovému kruhu.

Vhodit slavnostní buly zvládl bez problémů, s aktéry vhazování si ale zapomněl podat ruku, a když chtěl chybu napravit, při zpětném pohybu se pod ním nešťastně naroloval koberec a charismatický Portugalec nekontrolovaně spadl na led.

Incident ale vzal s humorem, zpět na nohy mu pomohl hvězdný Pavel Dacjuk.

Pro Mourinha nešlo o první selhání podobného druhu. Na zem se poroučel i při zářijovém duelu Anglie se Španělskem ve Wembley, kde mu nevyšlo překročení červeného lana.

roj, Sport.cz

Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..