Čeljabinsk - Jekatěrinburg 1:2 PPStav série 0:3Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru i v třetím duelu play off KHL, v pondělí už může slavit

Moskva

Brankář Jakub Kovář uspěl s Jekatěrinburgem i ve třetím osmifinálovém utkání Kontinentální hokejové ligy. Jednatřiceti zákroky pomohl na ledě Čeljabinsku k vítězství 2:1 v prodloužení a v pondělí může s týmem slavit postup.

Brankář Jakub Kovář na srazu hokejové reprezentace.

Kovář tentokrát jako první inkasoval, když ho 22 sekund po začátku druhé třetiny překonal z dorážky Christian Thomas. Favoritovi se povedlo vyrovnat v úvodu třetí třetiny zásluhou Andreje Obidina a prodloužení ukončil už po 54 sekundách Vjačeslav Litovčenko.

Česká brankářská opora Jekatěrinburgu má zatím v play off průměr jednoho inkasovaného gólu na zápas.