Petrohrad - CSKA 2:1Hokejisté Petrohradu ukončili v prodloužení sérii nezdarů s CSKA

Hokejisté Petrohradu ukončili sérii devíti porážek s CSKA Moskva a v semifinále play off Kontinentální ligy snížili na 1:2 na zápasy. V domácím prostředí zvítězil Petrohrad 2:1 v prodloužení, v 73. minutě rozhodl Nikolaj Prochorkin.

Hokejisté Petrohradu zdolali CSKA Moskva v prodloužení

V úvodním semifinálovém duelu nejlepších týmů základní části dokázal CSKA zvítězit, přestože na petrohradskou branku vyslal jen 12 střel. Podobně drželi Moskvané naději i dnes, kdy prohráli na střelecké pokusy 17:29.

Hosty dostal sekundu před koncem první třetiny do vedení Pavel Karnauchov, v 28. minutě vyrovnal Alexandr Barabanov. Převahu nakonec Petrohrad využil k první semifinálové výhře, když se Prochorkin prosadil i v obležení celé soupeřovy pětice.