Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Hokejový brankář Hrachovina skončil v Barysu

1. července 2019 11:30 - Nur-Sultan

Brankář Dominik Hrachovina skončil v Barysu Nur-Sultan. Kazašský klub KHL informoval o rozvázání smlouvy s čtyřiadvacetiletým českým hokejovým reprezentantem na twitteru. Hrachovina strávil v Barysu rok, loni do KHL zamířil z Tappary Tampere, s kterou získal dva finské tituly.

 

Michal Vele

V Kontinentální lize odchytal 22 utkání, z toho sedm vítězných, inkasoval v průměru 2,61 gólu na zápas a úspěšnost zákroků měl 91,4 procenta. V play off, v němž Barys došel do čtvrtfinále, nastoupil čtyřikrát.

Účastník loňského mistrovství světa se v sezoně potýkal se zdravotními problémy, podle vyjádření pro iDNES.cz byl s nohou na třech operacích. "Přijel jsem tam zraněný a nepřipravený, chytal jsem pod práškama. Nechytal jsem tolik, kolik jsem chtěl já a kolik chtěli i oni. Nebrali mě proto, abych seděl," řekl brankář, který zatím neví, za koho bude hrát v následujícím ročníku.

ČTK

Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..