Chabarovsk - Čerepovec 1:0Jordán se Zohornou zařídili výhru Chabarovsku, bodoval i Jeřábek

Jediný gól padl v zápase Chabarovsku s Čerepovcem. A postarali se o něj čeští hokejisté. V 35. minutě se do střelecké listiny zapsal Michal Jordán, kterému nahrával Hynek Zohorna. Z českých hokejistů se ve čtvrtečních zápasech prosadil ještě Jakub Jeřábek, který přispěl asistencí k výhře Viťazu Podolsk nad Čeljbainskem 3:1.

Michal Jordán (vlevo) se postaral o jedinou branku utkání (archivní foto)

V dalších čtvrtečních utkáních vyhrála Jaroslavl po nájezdech na hřišti Vladivostoku 4:3, dařilo se i Kazani, která v prodloužení zdolala finský Jokerit Helsinky 4:3.

Těsnou výhru 2:1 nad Petrohradem slaví i Nižněkamsk, těžký debakl naopak schytalo před vlastními fanoušky Dinamo Minsk, které podlehlo Novgorodu drtivě 0:6.

Nejlepším týmem soutěže zůstává CSKA Moskva, který suverénně vede s 31 body tabulku Západní konference, lídrem Východní konference je Kazaň. Chabarovsk i po čtvrtečním vítězství zůstává v tabulce za pozicemi zajišťujícími postup do play off na devátém místě.