Pivko zachránil Minsku v Kontinentální hokejové lize bod

Libor Pivko zachránil hokejistům Dinama Minsk v sobotním utkání Kontinentální ligy s Atlantem Mytišči bodový zisk a první místo v tabulce Tarasovovy divize. Český útočník v 60. minutě vyrovnal na 2:2, ruský celek si ale nakonec přece jen odvezl výhru 3:2 v prodloužení.

Trenér Marek Sýkora na střídačce hokejistů Minsku

Mytišči v běloruské metropoli ještě v 53. minutě vedlo dvougólovým rozdílem, pak ale v přesilovce snížil Michaljov a 46 vteřin před koncem využil další početní výhodu Pivko. Na vyrovnávací gól mu přihrál krajan Lukáš Krajíček, po utkání vyhlášený nejlepším hráčem domácího mužstva, Dinamo v tu chvíli navíc hrálo bez brankáře.

Atlant nakonec v Minsku vyhrál 3:2 v prodloužení, ale na posun do čela divize mu to nestačilo. Po 61 sekundách ukončil nastavení Zubarev.