Poprad díky Nedorostovi po měsíci vyhrál v KHL za tři body

MOSKVA

Český útočník Václav Nedorost pomohl v KHL dvěma góly k vítězství hokejistů Popradu 3:1 nad CSKA Moskva. Nováček soutěže Lev přerušil sérii tří porážek a vyhrál za tři body přesně po měsíci.

Ilustrační foto

Devětadvacetiletý Nedorost se trefil ve 49. a 52. minutě a se čtrnácti góly a 23 body je nejlepším střelcem i nejproduktivnějším hráčem Popradu. První gól vstřelil slovenský útočník Rastislav Špirko. Českého brankáře Tomáše Dubu připravil o druhé čisté konto v sezóně tři minuty před koncem Niclas Persson.

Kromě Radima Rulíka na lavičce Popradu se dočkal ve sváteční den vítězství i další český trenér Marek Sýkora, jehož Dinamo Minsk porazilo 4:2 Atlant Mytišči. Dvěma asistencemi se na tom podílel útočník Zbyněk Irgl.