Spartak se zbavil slovenských hvězd Hossy a Stümpela

30. prosince 2011 21:29 - MOSKVA

Na pokračující mizérii Spartaku Moskva v KHL doplatili vyhazovem hvězdní slovenští útočníci Jozef Stümpel a Marcel Hossa. Klub oznámil ukončení spolupráce na svém webu. Obě letní posily nenaplnily očekávání a nedokázaly se stát lídry mužstva.

 

www.khl.ru

Spartak má tým s nejhorší obranou v soutěži, je s pouhými dvanácti výhrami z 35 zápasů na dně Bobrovovy divize a v Západní konferenci je horší jen Čechov. Třicetiletý Hossa skončil v týmu s bilancí šest gólů a 11 asistencí z 35 startů. O devět let starší mistr světa z roku 2002 Stümpel získal jen osm bodů (1+7) v 21 zápasech, poté co ho na čas vyřadila ze hry zlomená ruka.

Hossa následoval sotva po měsíci svého otce Františka, který v průběhu sezony dočasně převzal trápící se mužstvo, ale už po třech zápasech jeho záskok na začátku prosince skončil.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..