Kontinentální liga

Ufa - Jekatěrinburg 1:0 PP Kovář přišel o další čisté konto v KHL až v prodloužení

3. ledna 2021 14:54 - Moskva
(Aktualizováno: 3. ledna 2021 18:14)

Až v prodloužení přišel Jakub Kovář v brance Jekatěrinburgu o neprůstřelnost v dnešním utkání Kontinentální hokejové ligy na ledě Ufy. Domácí ho překonali v 63. minutě, kdy po parádní přihrávce pozadu od Teemua Hartikainena nekrytý dánský obránce Philip Larsen poslal puk pod horní tyčku.

Kovář v utkání zneškodnil 30 střel a těsně mu uniklo sedmé čisté konto v sezoně, jímž by si upevnil vedení v této statistice.

Ufa je třetí v tabulce Východní konference, Jekatěrinburg na ni ztrácí na šestém místě čtyři body.

Výsledky KHL:
Ufa - Jekatěrinburg 1:0 v prodl.
CSKA Moskva - Jokerit Helsinky 5:4 v prodl.
HK Soči - Nižnij Novgorod 2:5
Jaroslavl - Viťaz Podolsk 7:
Nižněkamsk - Novosibirsk 3:0
Dinamo Minsk - Omsk 5:4 v prodl. (za hosty Sekáč 1+0).

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.