CSKA - Spartak 1:0 PPStav série 1:0V derby na úvod play off jásali hokejisté CSKA

Nejlepší tým základní části Kontinentální hokejové ligy CSKA Moskva vstoupil do play off vítězstvím 1:0 v prodloužení nad Spartakem. Městské derby rozhodl v 69. minutě Maxim Šalunov. Spartaku chyběl po většinu zápasu útočník Lukáš Radil, který dostal ihned po zahájení druhé třetiny trest na pět minut a do konce utkání za hru vysokou holí.

Čistým kontem přispěl k výhře CSKA švédský gólman Lars Johansson, který pochytal všech 20 střel hostů.

Na vítězství Čeljabinsku 3:1 v úvodním utkání série proti Ufě se podílel Tomáše Hyka, který asistoval u třetí branky hostů ve 44. minutě. V posledních třech zápasech nasbíral pět kanadských bodů (2+3).