Rubriky:

Kontinentální liga

Gólman z KHL hitem internetu! Na jeho branku se valilo přečíslení, on se v klidu občerstvoval

26. listopadu 2016 16:24 - Ufa

Až absurdní podívanou zažili diváci v Ufě během ligového utkání Kontinentální hokejové ligy proti Dynamu Moskva. Domácí brankář Andrej Gavrilov přestal v jeden moment třetí třetiny sledovat hru a začal se občerstvovat. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se na něj z protiútoku neřítili tři hráči soupeře. Ti však zcela jasnou tutovku neproměnili.

Komická situace nastala v závěrečné pasáži, kdy po rychlé kombinaci vstřelil sedm minut před koncem zápasu rozhodující branku Maxim Majorov. K překvapení všech však rozhodčí v čele s Antonínem Jeřábkem nechali pokračovat ve hře. Oslavující hráči Salavatu, kteří očekávali přerušení hry, se nestačili divit. Ruský gólman se v domnění, že je po odpískání, otočil a začal v klidu pít ze své lahve.

Moskvané však nečekaně založili protiútok a do zcela rozhozené obrany se řídili 3 na 1. Ještě větší šok však přišel ve chvíli, kdy hráči Dynama v početném přečíslení nedokázali vystřelit ani na branku šokovaného Gavrilova, jenž bleskově zahodil lahev a snažil se zachránit absurdní situaci.

Případný gól by však stejně neplatil, protože rozhodčí po zkoumání u videa potvrdili Majorovovu trefu. Ufa vedení uhájila a zvítězila 2:1. Jejich brankář se stal po utkání terčem posměchu. Oficiální twitterový účet KHL jej dokonce nazval nejklidnějším gólmanem všech dob.

jak, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..