Jaroslavl - CSKA 3:1Nakládal přihrál na dva góly, jeho tým vyřadil lídra základní části

Moskva

Hokejisté Jaroslavle vyřadili ve čtvrtfinále play off Kontinentální ligy nejlepší tým základní části CSKA Moskva. V šestém utkání Lokomotiv zvítězil na domácím ledě 3:1 a sérii vyhrál 4:2 na zápasy. Český obránce Jakub Nakládal si připsal dvě asistence, celkově pomohl vyřadit favorita sedmi body.

Český obránce Jakub Nakládal na českém šampionátu.

CSKA v sérii dvakrát vedl, jenže pátý zápas pak v domácím prostředí ztratil a do Jaroslavle jel s cílem odvrátit protivníkův mečbol. V osmé minutě ale dostal domácí mužstvo do vedení Kraskovskij, v druhé třetině využil Talbot po Nakládalově přihrávce přesilovou hru a v úvodu třetí části asistoval český zadák i u třetího gólu, který v další početní výhodě vstřelil Loktionov. Moskvané už v závěru stihli jen snížit.

Nakládal má v play off na kontě 11 bodů (6+5) a v kanadském bodování je šestý. Jaroslavl se ve finále Západní konference utká s Petrohradem.