Rubriky:

Kontinentální liga

Český reprezentační obránce končí v Kazani. Kam povedou jeho další kroky?

23. května 2017 14:37 - Praha

Český hokejový obránce Michal Jordán se dohodl na ukončení svého angažmá v Kazani. Šestadvacetiletý zlínský odchovanec by však měl v Kontinentální lize pokračovat, zájem o jeho služby projevilo hned několik klubů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Michal chce zůstat v Kontinentální lize, objevily se jiné nabídky. Po ukončení spolupráce s Kazaní má pro KHL pozici nechráněného volného hráče, velmi brzy bude všechno doraženo a Michal bude mít oficiálně nové působiště," řekl pro hokej.cz Robert Spálenka ze společnosti Sport Invest, jež hráče zastupuje.

Jordán dal vloni na podzim po mnoha letech sbohem zámoří, kde odehrál i 79 zápasů v NHL za Carolinu a vrátil se do Evropy. Za Kazaň nastoupil do 38 utkání, v nichž si připsal tři branky a šest asistencí.

O účastníka tří světových šampionátů v letech 2014-16 měl eminentní zájem kouč reprezentace Josef Jandač i pro letošní MS, Jordán se ale s poraněným kolenem nestihl dát včas do pořádku, a tak turnaj v Paříži nakonec musel vynechat.

V Kazani bude z českých hokejistů v příštím ročníku KHL pokračovat jen útočník Jiří Sekáč, který na konci dubna prodloužil s klubem z Tatarstánu smlouvu do sezóny 2018/19.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..