Kontinentální liga

Furch byl na úvod KHL vyhlášen nejlepším brankářem týdne

28. srpna 2017 15:35 - Moskva

Dominik Furch z Omsku byl vyhlášen nejlepším brankářem úvodního týdne Kontinentální hokejové ligy. Sedmadvacetiletý český reprezentant odchytal tři utkání Avangardu, ve kterých sibiřskému klubu výrazně pomohl k třem výhrám.

Vlastimil Vacek, Právo

Omsk s Furchem v brance porazil Rigu 3:1, Čerepovec 1:0 v prodloužení a Nižnij Novgorod 2:1 v prodloužení. Doposud tak český brankář odchytal 182:32 minuty s úspěšností 97,3 procenta a průměrem 0,66 inkasovaného gólu na zápas. Kraluje tak statistikám KHL.

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.