Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Fatální minela! Gólman si utrhl pořádnou ostudu

29. srpna 2017 19:19 - Praha

Hokejová sezóna v KHL se pomalu rozjíždí, hráči, trenéři a fanoušci jsou natěšení. Pokud se na jedné straně něco nepovede, druhá strana zažívá opačné stavy. Radostné překvapení neskrýval v pondělí obránce Pavel Turbin z Chabarovsku, který dal gól přes celé kluziště. Kdo se kál? Brankář Emil Garipov z Kazaně. Ten by po hrubce nejraději asi zmizel ze stadiónu.

 

Facebook: Emil Garipov

Nahození na modrou čáru, které dopadlo úplně jinak. Puk si letěl vzduchem, skočil a malér byl na světě. Garipov stačil jen po minele zaklonit hlavu, poté šel do hlubokého předklonu, nevěřil. Nebyl sám, na stadiónu bylo takových v polovině třetí třetiny pár tisíc.

Kazaň nakonec vyhrála nad Chabarovskem 2:1. Vítězný gól si připsala dvojice bývalých hráčů Montrealu Canadiens. Gól vstřelil Andrej Markov, přihrával Jiří Sekáč.

lik, Sport.cz

Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..