Togliatti - Chabarovsk 1:2 PPZohornův gól nasměroval Chabarovsk k výhře v Togliatti

Moskva

Gól Tomáše Zohorny nasměroval hokejisty Chabarovsku v nedělním utkání Kontinentální ligy k vítězství v Togliatti. Hosté tam dlouho prohrávali, ale český útočník v 59. minutě v přesilovce vyrovnal a v prodloužení rozhodl o výhře Chabarovsku Alexej Byvalcev.

Potřetí za sebou zvítězil Kunlun a dostal se do čela Černyševovy divize. Čínský celek přitom v Čeljabinsku prohrával po první třetině 0:3, ale pak během pěti minut vyrovnal. Do branky Traktoru se následně postavil Pavel Francouz, kterého hosté překonali už jen jednou, nakonec si však odvezli dva body za výhru 5:4 po samostatných nájezdech.

Kontinentální hokejová liga - nedělní zápasy
Ufa - Nižněkamsk 6:0
Jekatěrinburg - Vladivostok 4:1
Magnitogorsk - Barys Astana 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Filippi 0+1)
Čeljabinsk - Kunlun Red Star 4:5 po sam. nájezdech
Lada Togliatti - Chabarovsk 1:2 v prodl. (za hosty T. Zohorna 1+0)
CSKA Moskva - Novosibirsk 3:1
Viťaz Podolsk - Omsk 6:2 (za domácí Horák 0+1)
Slovan Bratislava - Chanty-Mansijsk 2:3 po sam. nájezdech (za domácí Kašpar a Smoleňák oba 0+1)