Viťaz - Spartak 5:3Horákův první gól v sezóně pomohl Podolsku utnout sérii porážek

Moskva

První gól Romana Horáka v sezóně pomohl hokejistům Viťazu Podolsk ukončit v Kontinentální lize sérii tří porážek. Český útočník vstřelil v utkání proti Spartaku Moskva poslední branku domácího týmu, který vyhrál 5:3. Za hosty v 58. minutě v přesilové hře stanovil konečné skóre Lukáš Radil, jenž se trefil popáté v ročníku.

Slovan Bratislava zvítězil nad Čerepovcem 5:4 po samostatných nájezdech. Český útočník Jan Buchtele poslal v třetí třetině v přesilovce slovenský celek do vedení 4:3, ale hosté dokázali ještě vyrovnat a odvézt si alespoň bod. Rovněž Buchtele skóroval poprvé v sezóně, na dva góly Severstalu přihrál Matěj Stránský.

Kontinentální hokejová liga
Jokerit Helsinky - Nižnij Novgorod 4:2
CSKA Moskva - Dinamo Riga 3:2 v prodl.
Viťaz Podolsk - Spartak Moskva 5:3 (Horák 1+0 - Radil 1+0)
Slovan Bratislava - Čerepovec 5:4 po SN (Buchtele 1+0, Smoleňák 0+1 - Stránský 0+2)