Spartak - Kazaň 2:3Radilův gól Spartaku k výhře nad Kazaní nestačil

Gól Lukáše Radila nestačil v KHL hokejistům Spartaku Moskva k vítězství nad vedoucím týmem Východní konference Kazaní. Český útočník třináctou trefou v sezoně vyrovnal v první minutě závěrečné třetiny na 2:2, favorizovaní hosté ale po gólu Azeveda stanovili skóre na konečných 3:2.

Radil má nyní na kontě o jednu branku méně než nejlepší český střelec v soutěži Jiří Sekáč. Nejproduktivnější Čech v dresu Kazaně měl v Moskvě v páté minutě třetí části na hokejce vítězný gól, nařízené trestné střílení ale neproměnil.

Prosadil se i Matěj Stránský, jehož gól pomohl hokejistům Čerepovce k vítězství 5:2 nad Nižněkamskem. Český útočník se trefil popáté v sezoně a po jeho zásahu v závěru první třetiny vedli domácí už 3:0