Petrohrad - CSKA 4:5Hokejisté Petrohradu začali boj o finále porážkou v prodloužení

Petrohrad

Obhájce Gagarinova poháru Petrohrad zahájil semifinále play off Kontinentální hokejové ligy porážkou. Vítěz základní části podlehl druhému nejlepšímu týmu CSKA Moskva 4:5 v prodloužení. Hrdinou zápasu se stal útočník Andrej Kuzmenko, který dal hattrick včetně vítězného gólu.

Ruský útočník Ilja Kovalčuk.

V předchozí sérii s Jokeritem Helsinky přitom dvaadvacetiletý Kuzmenko zaznamenal jediný bod díky gólu v závěrečném pátém utkání.

V petrohradském týmu se tentokrát vůbec neprosadil jeho nejproduktivnější hráč Ilja Kovalčuk, který v předchozích třech zápasech proti Jaroslavli nasbíral čtyři góly a přihrávku. Hokejisté CSKA favorita přestříleli 39:29, v prodloužení se domácí mužstvo zmohlo na jedinou střelu.