Rubriky:

MS 2017

Krása od outsiderů MS. Gól ze vzduchu i pumelice pod víko

10. května 2017 13:09 - Paříž/Kolín nad Rýnem

Úterý, pátý den hokejového mistrovství světa, které hostí Paříž a Kolín nad Rýnem. V boji za světovým titulem se týmy neobejdou bez gólů. Máme tu tři nejlepší trefy podle IIHF, které přinesly úterní zápasy. Tentokrát mají své zástupce Itálie, Norsko a Dánové. Ne tedy top světová mužstva, ale i hráči z těchto zemí umí bavit fanoušky.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

Třetí místo si připsal Marco Insam, který svojí trefou otevřel skóre utkání Itálie s Lotyšskem. Z kruhu trefil šibenici lotyšského gólmana už ve 4. minutě. Parádní gól, ale jediný, Itálie nakonec prohrála 1:2.

Daily Top 3 Goals - May 10

Check out these high-skill goals from Day 5 at #IIHFWorlds. VOTE on your favourite for your chance to win a Tissot watch: http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 9. květen 2017

Aleksander Reichenberg z Norska si našel cestu mezi třemi protivníky. Naskočil mezi dva slovinské hráče a brankáře. Sice letmo vzduchem, přesto se radoval z gólu. Norsko - Slovinsko 5:1.

Na první místo se v úterý prostřelil Nichlas Hardt z Dánska, který ze středu kruhu napálil puk bez velkého rozmýšlení a vymetl růžek branky gólmana Hudáčka. Tato trefa byla první ve slovenské síti. Slováci nakonec prohráli 3:4 po samostatných nájezdech.

lik, Sport.cz

Časová osa: MS 2017

Filtr článků - MS 2017


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..