Střely hokejových velmocí doplnil parádní ťukes na rozloučenou

16. května 2017 09:56

V pondělí sehrály některé týmy poslední zápas na hokejovém mistrovství světa. Mezi tato mužstva patřilo také Dánsko. I když tento celek nepostoupil do čtvrtfnále, rozlučková kombinace se dostala do výběru tří nejlepších branek podle IIHF za jedenáctý den klání v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Do trojice se ještě dostali Rus a Kanaďan.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

Antov Bělov svojí trefou jen potvrdil suverenitu Ruska proti Lotyšsku a pečetil výhru na 5:0. Přihrávka zpoza branky, na kterou si najel na střed kruhu, nápřah a šibenice! Nekompromisně.

Top 3 Goals May 16

Here are the Top 3 Goals from Day 11 at #IIHFWorlds Vote for your favourite to Win a Tissot Watch: http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 15. květen 2017

Druhým ve výběru za pondělí je obránce Colton Parayko z Kanady, který se také předvedl řádnou pumelicí. Jeho střela od modré čáry při přesilové hře našla cíl. Šlo o čtvrtou trefu proti Norům. Zápas, který Kanaďané sehráli bez větších stresů, proto asi ani nenásledovala tradiční gólová radost.

Na šampionátu nepostoupili do čtvrtfinále, ale v posledním vystoupení Dánové porazili Itálii a připsali si i povedenou kombinaci. Rychlý ťukes trojice zakončil Nichlas Hardt. Toto byla vlastně poslední dánská gólová radost na mistroství světa. Druhý gól si Italové dali sami.

lik, Sport.cz

Časová osa: MS 2017

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..