Rubriky:

MS 2019

Živě

Sáblíková v Bratislavě fandila hokejistům. Super zážitek! Přeju jim zlato, řekla

18. května 2019 06:12 - Bratislava

Když se hned v úvodu zápasu objevila na videokostce, diváci bouřili nadšením. Rychlobruslařka Martina Sáblíková si ze soustředění na Vysočině odskočila do bratislavské haly, aby na MS podpořila české hokejisty v souboji s Itálií. „Super zážitek. Já už začala trénovat a tohle je pro mě rozptýlení,“ usmívala se trojnásobná olympijská šampionka.

SPORT.CZ

Ovace publika ji hodně hřály u srdce. „To je nepopsatelné. Bylo to hrozně emotivní a velká pocta pro mě. Ale doufala jsem, že mě tady nikdo nenajde, což se opět nepovedlo," smála se Sáblíková.

V reprezentačním dresu a s českými vlaječkami na tvářích usedla do sektoru za jednu z branek hned do první řady a aktivně se zapojovala i do mexických vln, jež v průběhu utkání obíhaly hledištěm. „Člověk si to musí užít. Jsem strašně ráda, že si můžu zafandit," prohlásila. O přestávkách se ochotně fotila s českými fanoušky, kteří prahli po cenném selfíčku. Samotným hokejistům pak věštila na šampionátu úspěch. „Samozřejmě jim přeju zlato."

Jan Švanda, Jarmila Bastlová (Bratislava), Sport.cz, Právo

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..