Živě

Oznámkujte české hokejisty po výhře nad Švýcarskem

21. května 2019 14:51 - Praha
(Aktualizováno: 21. května 2019 14:56)

Boj do poslední minuty, šance, devět gólů, roztržky, emoce na pochodu i oprava plexiskla. Poslední zápas českých hokejistů v základní skupině mistrovství světa nakonec dopadl v Bratislavě podle představ trenéra Miloše Říhy. Češi porazili Švýcaři 5:4, když ve druhé třetině během devíti minut padly čtyři góly. Rozhodují trefu si připsal v předposlední minutě Jan Rutta, když trefil prázdnou branku. Jaké známky byste dali českým hráčům za výkon v sedmém utkání na světovém šampionátu?

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.