Rubriky:

NHL

Živě

Odveta nevyšla. Přesto šla hvězda Bostonu k ledu, bez jediné rány

11. ledna 2019 09:10 - Praha

Nechtělo se mu, schovával se za rozhodčím, přesto skončil na kolenou i bez bitky. Do výměny se v utkání NHL mezi Bostonem a Washingtonem nechtělo Bradu Marchandovi, kterého si vyžádal Lars Eller. Ten chtěl řešit situaci po svém, soupeř se ale nenechal vyprovokovat. Podobný stav oba zažili v říjnu minulého roku. Jen s jiným koncem.

 

Elise Amendola, ČTK/AP

Na začátku října si Marchand vyskočil na Ellera a pár mu jich nasázel, až ztratil balanc a poroučel se k ledu, tentokrát hvězda Bostonu zvolila opačný přístup.

Starší, o třináct centimetrů menší a o dvanáct kilo lehčí hráč, se evidentně nechtěl prát, točil se za rozhodčím a nechal sebou jen lehce škubat. Nakonec úsměvnou chvilku neustál a třicetiletý Marchand poté zametl led.

Boston prohrál s Washingtonem 2:4 a právě útočník Medvědů je v týmu především od produktivity. V sezoně odehrál 43 zápasů, připsal si 47 bodů a patří mu 26. místo v kanadském bodování NHL. Je druhým nejproduktivnějším z týmu, první je David Pastrňák, ten má o pět kanadských bodů více.

Devětadvacetiletý Eller odehrál stejný počet utkání v probíhajícím ročníku zámořské soutěže jako Marchand a připsal si 20 bodů (6+14).

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..