Živě

Když Crosby s Malkinem sázejí góly z hlediště. Která z hvězd měla přesnější mušku?

13. března 2019 19:50 - Pittsburgh/Praha

Patří mezi nejlepší hokejisty současnosti a jsou ikonami Pittsburghu. Kanadský útočník Sidney Crosby i ruský forvard Jevgenij Malkin v každé z posledních šesti sezon NHL dokázali nasázet přes dvacet gólů. Kdo z nich je lepším střelcem? Obě hvězdy porovnaly své schopnosti v netradiční soutěži.

 

Gene J. Puskar, ČTK/AP

Čekali byste, že trefit prázdnou bránu umístěnou ve středním pásmu není nic obtížného? Asi ne, to byste ale nesměli střílet zpod střechy PPG Paints Areny, v níž hrají Tučňáci své domácí zápasy.

Soutěž byla rozdělena na dvě kola. V tom prvním Crosby s Malkinem z výšky stříleli na hokejovou branku s klasickými rozměry a úspěšný pokus byl ohodnocen bodem. V druhém kole pak měli za úkol trefit menší branku, což bylo za dva body.

Jestli se z výhry radoval kapitán Pens Crosby, nebo Malkin, se dozvíte v přiloženém videu.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..