Živě

Minutu dlouhá bitka v NHL. Ustoupit hráčům z cesty musela i branka

14. března 2019 13:56 - Edmonton/Praha

Slušná bitka byla k vidění v nočním zápase NHL mezi Edmontonem Oilers a New Jersey Devils. Do sebe se pustili Milan Lucic a Kurtis Gabriel. A za souboj, který předvedli, se rozhodně nemusejí stydět.

 

Codie McLachlan/The Canadian Press via AP, ČTK/AP

Oba hráči se do rvačky zabrali natolik, že před nimi museli ustupovat nejen rozhodčí, ale i branka. Sudí pak byli k dění na ledě shovívaví a nechali diváky, aby si šarvátku vychutnali pořádně dlouho.

Celkově trval vyčerpávající střet více než minutu a po jeho skončení se oba hráči dočkali potlesku diváků i spoluhráčů ze střídačky.

Pavel Zacha z Devils je stále mezi zraněnými, do zápasu tedy nezasáhl žádný Čech. Utkání nakonec skončilo 6:3 pro tým z New Jersey, za který si alespoň jeden gól nebo asistenci připsali všichni hráči prvních dvou formací.

bak, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..