Živě

Krutá pomsta! Otřesenému útočníkovi pomáhal z ledu rozhodčí

27. března 2019 13:37 - New York

Dostali sice nálož, ale svoji osobní odplatu splnil. Hokejisté Floridy na ledě Montrealu utrpěli v úterním utkání NHL debakl 1:6, nicméně obránce Panterů MacKenzie Weegar si alespoň stačil vyřídit účty s Paulem Byronem za zranění, které mu forvard Canadiens způsobil v předchozím měření sil obou týmů. V první třetině vyzval Byrona k bitce a její výsledek byl jednoznačný.

 

Ryan Remiorz, ČTK/AP

Běžela teprve třetí minuta zápasu, bezbrankové skóre a rukavice letěly dolů! O deset centimetrů vyšší a rovněž o pár kil těžší Weegar se se soupeřem nepáral, vypálil několik tvrdých a přesných úderů a Byron se zhroutil na led.

Rozhodčí boj přerušili a viditelně otřesenému útočníkovi Montrealu museli pomoci z ledu. Byron už do dalšího průběhu zápasu nezasáhl.

V minulém měření sil obou celků 15. ledna letošního roku vyfasoval forvard Montrealu třízápasový distanc poté, co Weegara ve druhé dvacetiminutovce bezohledně narazil na mantinel. Bek Floridy se při tom udeřil hlavou o plexisklo a otřesený se jen stěží zvedal z ledu.

mm, Sport.cz

Časová osa: NHL

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..