Inspiroval se snad Michalem Tučným? Fanoušek v NHL prohrál sázku a snědl svůj klobouk

18. dubna 2019 13:25 - Montreal/Praha

Byl si jistý, že taková situace nemůže nastat. Za žádnou cenu si nepřipouštěl, že by hokejisté Tampy Bay, suverén základní části letošního ročníku NHL, mohli v prvním kole play off vypadnout s Columbusem. Mladý fanoušek Montrealu proto před startem vyřazovacích bojů uzavřel sázku. A když ji nakonec prohrál, svůj bizarní slib i splnil.

 

Aaron Doster, Reuters

„Tenhle příběh je pravda a sním svůj klobouk, jestli jsem vám lhal," zpívala jedna z největších legend české country hudby Michal Tučný v písni Báječná ženská.

A právě že sní svůj klobouk, když Tampa Bay nepostoupí v play off přes Columbus, slíbil mladý příznivec Canadiens. Blesky v sérii nevyhrály jediný zápas, takže se čekalo, jestli fanoušek svůj slib dodrží...

Dodržel, i když nespořádal celý klobouk, ale jen jeho část. „Nesním celý svůj klobouk, protože bych skončil v nemocnici, a to by nebylo dobré," vyprávěl na natočeném videu, na kterém si část klobouku rozstříhal na malé kousky a následně je začal pojídat a zapíjet vodou.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..