Živě

Fanoušek Dallasu sledoval zápas play off v bouři před halou. Jeho oddanost se mu vyplatila

6. května 2019 12:54 - Dallas/Praha

Hokejisty Dallasu čeká v úterý sedmý duel na ledě St. Louis Blues, jenž rozhodne o tom, který tým se letos podívá do finále Západní konference. Bitvu si jistě nenechá ujít příznivec Stars Dave Friant. Ten sledoval čtvrté střetnutí série na parkovišti před halou na velkoplošné obrazovce, a to navzdory silné nepřízni počasí. Klub i kolegové z řad fanoušků ho za jeho oddanost obdarovali vstupenkami a letenkou na další zápasy.

 

Twitter

Jak dopadne rozhodující bitva? To nikdo neví. To, že svému klubu bude držet palce důchodce z města Forth Worth Dave Friant, o tom by v Dallasu pochyboval málokdo. Ten si totiž jako jediný nenechal utéct ani vteřinu čtvrtého zápasu na ledě Blues a své oblíbence sledoval na velkoplošné obrazovce před halou American Airlines Center i přesto, že kolem létaly blesky a po parkovišti tekly proudy vody.

Fotografii osamoceného muže sedícího pod deštníkem pověsila na sociální sítě meteoroložka Jesse Hawilová a jeho oddanost týmu se okamžitě začala těšit obrovskému zájmu fanoušků i médií.

Od příznivců Stars pak za věrnost dostal Friant letenky a vstupenky na venkovní utkání. Na výlet do St. Louis vzal s sebou manželku. Na domácí zápas číslo šest mu lístky věnoval klub a místní kameraman si ho často vybíral do záběru. Sedmá rozhodující bitva je na programu v úterý a věrný fanoušek ji bude zřejmě sledovat, ať se děje cokoliv.

„Bylo to bláznivé," řekl Friant v rozhovoru pro server NHL.com. „Prostě jsem šel sledovat zápas a pršelo. Celá ta věc, co přišla potom, byla ale naprosto neuvěřitelná. V dobrém slova smyslu," byl americký důchodce vděčný za možnost sledovat svůj oblíbený klub během dalších duelů přímo v hale.

pb, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..