Živě

Neúspěšné období Buffala má ukončit nový kouč Krueger

15. května 2019 16:49 - Buffalo/praha

Kanadský rodák Ralph Krueger byl jmenován novým koučem hokejistů Buffala, kteří čekají už osm let na postup do play off NHL. Dlouholetý trenér švýcarské reprezentace vedl také Výběr Evropy na Světovém poháru před třemi lety v Torontu, kde se s týmem dostal až do finále. Nyní se k hokeji vrací od fotbalu.

 

Nathan Denette, ČTK/AP

Devětapadesátiletý Krueger se v NHL představí poprvé od roku 2013. Tehdy působil jednu sezonu v Edmontonu a ta ještě byla zkrácena kvůli výluce. Se švýcarskou reprezentací startoval na olympijských hrách od Salt Lake City po Vancouver. Posledních pět let se pohyboval ve fotbalovém prostředí, byl totiž ředitelem Southamptonu v Premier League.

Na střídačce Buffala Sabres Krueger vystřídal Phila Housleyho, jenž byl odvolán na konci dubna. V uplynulé sezoně nepomohl neúspěšné období tradičního klubu ukončit ani český útočník Vladimír Sobotka.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..