Rubriky:

NHL

Neuvirthovi komplikují boj o návrat do NHL zdravotní problémy

16. září 2019 21:52 - Praha

Hokejový brankář Michal Neuvirth má blíže nespecifikované zdravotní problémy, kvůli nimž byl nucen vynechat dnešní trénink Toronta v rámci přípravného kempu na novou sezonu NHL. Pro jednatřicetiletého gólmana jde o nepříjemnou komplikaci, neboť od Maple Leafs má jen zkušební kontrakt a potřebuje si vybojovat místo v týmu.

 

phantomshockey.com

Pro Neuvirtha, jemuž po minulé sezoně vypršela dvouletá smlouva s Philadelphií na pět milionů dolarů a stal se volným hráčem, byl návrat do NHL prioritou. Do zámoří cestoval pevně přesvědčený o tom, že si šanci ve slavném kanadském týmu vybojuje a bude krýt záda týmové jedničce Freddiemu Andersenovi.

České naděje pro NHL: Do kempů se zařadilo 54 hokejistů

"V neděli mu nebylo dobře po těle, proto dnes nebyl na ledě. Je jasné, že to pro něho není zrovna ideální. Pokud chce bojovat o to, aby tady získal práci, bude se muset nějak rozhodnout. Jenže zároveň také potřebuje být zdravý," prohlásil trenér Mike Babcock.

Rodák z Ústí nad Labem Neuvirth debutoval v NHL jako hráč Washingtonu v sezoně 2008/09, chytal také za Buffalo, New York Islanders a naposledy za Philadelphii. V uplynulém ročníku zasáhl v dresu Flyers i kvůli zdravotním potížím pouze do sedmi zápasů.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..