Rubriky:

NHL

Obrovské štěstí švédského mladíka. Nakonec stačilo jen pár stehů

3. října 2019 11:05 - Toronto/Praha

Měl kliku, že vše neskončilo obrovským malérem. Takovým, jaké během svých kariér zažili třeba český hokejový útočník Vladimír Vůjtek mladší nebo slovenský forvard Richard Zedník, ze kterých po zásahu bruslí do tváře resp. krku crčela krev. Dvacetiletý švédský obránce Ottawy Erik Brännström měl štěstí v neštěstí.

 

Profimedia.cz

Běžely poslední vteřiny utkání NHL mezi Torontem a Ottawou, když se Auston Matthews snažil za stavu 5:3 trefit prázdnou branku Senátorů.

Brännström chtěl gólu zabránit, domácího útočníka se mu podařilo zastavit. Matthews ale ztratil stabilitu a v pádu nešťastně zasáhl švédského mladíka bruslí do obličeje.

Diváci byli vyděšení, jestli nedošlo k vážnému zranění, kouč Senators D.J. Smith ale po utkání všechny uklidnil. Brännström bude v pořádku, potřeboval jen několik stehů k zašití řezné rány.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..