Rubriky:

NHL

Pastrňák vyrazil potěšit nemocné děti. Poznali byste nejproduktivnějšího hráče NHL?

29. října 2019 13:49 - Boston/Praha

Nejen v zámoří si děti i dospělí v tomto týdnu užijí svátek Halloween, k němuž tradičně patří i převlékání se do nejrůznějších kostýmů. Výjimkou nejsou ani hokejisté Bostonu, kteří se letos rozhodli vsadit na dětskou tématiku.

 

Twitter

Hráči Bruins zavítali potěšit děti do bostonské nemocnice a dorazili do ní jako postavičky z pohádky Toy Story (Příběh hraček).

Nechyběl ani v současné chvíli nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec celé NHL David Pastrňák. Třiadvacetiletý havířovský rodák se proměnil v dinosaura, když se dětem předvedl coby Tyranosaurus Rex.

„Moc se mi to líbilo," smál se Pastrňákův spoluhráč z elitní útočné formace Bruins Patrice Bergeron převlečený za Buzze Rakeťáka.

„Tohle je oblíbená postavička mého syna. Jsem rád, že jsem to mohl udělat pro něj i pro ostatní děti. Možná takhle budu chodit i doma," nechal se slyšet Bergeron.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..