VIDEO: Potřebujeme se probrat, vysvětloval Plekanec rány pěstí

4. ledna 2012 10:11 - MONTREAL/PRAHA

V bitkách při zápasech NHL bývá jeho účast velmi řídká. O to více udivil Tomáš Plekanec pěstním konfliktem se spoluhráčem při tréninku Montrealu, kterému se v poslední době nedaří. Po prohře s Floridou tone v propadlišti pořadí Východní konference. Český útočník zavelel k nápravě. Při tréninku se rval. A to v zájmu mužstva, jak naznačoval novinářům.

 

Jan Koller, ČTK

„Potřebovali jsme si uvědomit, že se musíme zlepšit,“ říkal ke svému souboji, v němž proti němu v tréninkové hale Canadiens stál obránce Pernell Karl Subban. Zasáhnout museli další hráči.

Atmosféra ve slavném klubu zjevně houstne. „Ne, není to nic osobního, byla to věc týmu,“ tvrdil pověstný kliďas Plekanec, kterému je proti mysli výsledková mizérie. „Poprali se přece i jiní,“ bránil svoji nezvykle vypjatou reakci.

vap, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..