Živě

Hokejista zubařem. Cítíl jsem, jak zuby vyskočily ven, popsal osudovou sekundu gólman

26. října 2016 10:42 - Praha

Hokejista, který se proměnil v zubaře, ale s kovářskou praxí. Útočník Toronta Peter Holland vystřelil a byly z toho dva přední zuby pryč. Nedobrovolným pacientem se v NHL stal brankář Tampy Bay Ben Bishop.

 

Autor: Sportsnet/YouTube

Hráč s číslem 24 na dresu se dostal k puku, dojel si do pravého kruhu a vypálil. Gól nedal, puk zasáhl masku. Gólman Tampy okamžitě pustil hokejku, šel k ledu a začal něco hledat. Po pár vteřinách se ukázalo, že zuby. Na ledě se objevil lékař, ten zkontroloval, že dva opravdu chybí. Vlastně nechyběly, jen byly u ledu. Gólman přesto chytal dál.

„Bylo to opravdu hodně bolestivý. Kluci přede mnou stále přichází o zuby. Hádám, že jsem chtěl být jako oni," řekl po zápase Bishop. „Nevím přesně, co se stalo, ale prostě jsem cítíl, jak mi zuby vyskočily ven. Trochu v tom tepe," dodal po utkání.

„Nemohl jsem uvěřit, že má tak velké zuby. Myslím, že vibrace (po střele) vyrazily uvolněné zuby. Zřejmě byly stejně falešné," nechal se slyšet Joe Cooper, trenér Tampy.

lik, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..