Rubriky:

NHL

Neuvěřitelné, jásal Vrána, když rozhodl o výhře Capitals. Trenér ho chválil

3. března 2017 07:33 - Washington

Ten pocit si užívá. Aby ne, vždyť ho zažil teprve podruhé v životě. Když český útočník Jakub Vrána rozhodl gólem o výhře Washingtonu Capitals nad New Jersey radostně mával rukou nad hlavou a pelášil po ledě. V hale rozpoutal červené peklo, fanoušci slavili s českým mladíkem. Washington vyhrál 1:0. "Neuvěřitelný pocit," smál se Vrána, který byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.

 

Nick Wass, ČTK/AP

Český hokejový útočník Jakub Vrána se přitom teprve v úterý přesunul z farmy v Hershey do prvního týmu Washingtonu a hned nastoupil do zápasu na ledě New York Rangers, který Capitals vyhráli 4:1. Vrána byl na ledě, když padl vítězný gól. To se ale nemohlo vyrovnat pocitům, kdy sám skóroval.

"Vážím si každé možnosti zahrát si za Washington, je to nejlepší tým v lize," usmíval se hrdina Capitals v duelu s New Jersey. "Když se ale trefíte před vlastními fanoušky a rozhodnete o výhře, je to neuvěřitelný pocit," dodal český útočník.

"Zapadl do týmu velmi dobře. Víme o jeho kvalitách a věříme, že je bude potvrzovat letos i v dalších letech, stejně jako další naši talentovaní hráči," chválil Vránu trenér Barry Trotz.

rjm, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..