Rubriky:

NHL

Je jako Tyrannosaurus rex. Jágra neměl chtít na Floridě trenér

31. července 2017 11:44 - Praha

Dvacet let po slavném Naganu, přesto stále hraje. Jaromír Jágr sehrál v NHL minulou sezónu v dresu Floridy. Co bude na podzim a v dalších měsících, zatím není jasné. Čekalo se pokračování u Panterů, z toho sešlo. Podle nypost.com vše zhatil zásah nového kouče Boba Boughnera.

 

Adam Soukup, Rytíři Kladno

Jágr není sám ze starších hráčů, kteří jsou na čekané. Podle serveru hockey-reference.com jen 14 z 30 hokejistů, kterým bylo už 36 let a více, se vrátí na led v sezóně 2017/18.

Českého fanouška zajímá útočník, kterému je 45 let.

Podle New York Post je právě z tohoto počtu Jágr Tyrannosaurus rex, který nyní trénuje doma na Kladně. Mohl už mít kontrakt v kapse, nemá. Údajně dohoda s Floridou byla na stole, ale jen o rok starší trenér měl zvolit odlišnou strategii. Do té se mu Čech nehodil. S touto zprávou přišel i server cbssports.com, který citoval New York Post.

Sázka na mladší a rychlost. Ta s přibývajícím věkem odchází. „Už se k tomu nechci vracet. Spousta lidí neví, co se tam stalo. Vždycky věřím, že co se člověku stane, přihodí se z dobrého důvodu. Že je to vždycky ta nejlepší věc, která se ti může stát," řekl Jágr na tréninku minulý týden. Teď je možná jasnější, co se v táboře Panterů stalo...

Jaký dres kladenský odchovanec oblékne pro příští hokejový ročník?

Sport.cz

Kde bude Jaromír Jágr hrát v nadcházející sezóně?


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..