Rubriky:

NHL

Jágr a Kladno? Čím dál pravděpodobnější, tuší bookmakeři. Stále ale favorizují NHL

5. září 2017 15:22 - Praha

Přesně za měsíc začíná v zámoří nová sezóna NHL, Jaromír Jágr se ale nového kontraktu v nejlepší hokejové soutěži světa zatím stále nedočkal. Bookmakeři Fortuny přesto věří, že legendární 68 bude v zámoří pokračovat, v kurzu 2:1 konkrétně favorizují Calgary. Zároveň se ale s plynoucím časem snižuje kurz i na Kladno, start Jágra v klubu, jehož je majitelem, se podle sázkové kanceláře jeví čím dál pravděpodobnější.

 

Václav Šálek, ČTK

„Pro Jaromíra je to trochu nová situace. Až dosud měl vždy o svém působišti jasno s předstihem, tentokrát se vše peče tak trochu na poslední chvíli. V NHL jsou určitě kluby, které by jeho zkušenosti měly vyvažovat zlatem, nicméně možnost, že si nejprve strčí na Kladně a až pak se přesune do zámoří, se stále zvyšuje," říká hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Kurz na Jágrův sezónní debut za Rytíře v první hokejové lize klesl na 2,75:1, méně pravděpodobnější je pak jeho volba extraligy (8:1) za Kometu (100:1) či Spartu (56:1). Bookmakeři se však stále přiklánějí k variantě, že kladenský odchovanec odstartuje sezónu v NHL (1,29:1).

„NHL zatím pořád zůstává mou prioritou. Den ode dne se ale všechno mění. Co se dneska jeví na devadesát procent hotové, nemusí být zítra vůbec pravda. Musím počkat, až v NHL doopravdy něco bude, nebo se musím vydat jinou cestou," řekl Jágr minulý týden v rozhovoru pro Sport.cz.

Vsadit si však fanoušci můžou i na Jágrův návrat do Kontinentální ligy, v nabídce jsou pak i exotické destinace z říše science fiction, konkrétně severoirský Belfast (2680:1) či španělská C.H. Jaca (5068:1).

A kdyby se dvojnásobný vítěz Stanley Cupu rozhodl v letošním ročníku k žádnému utkání nenastoupit? „To by byla katastrofa a rozhodně by pak na tento den měl připadnout státní smutek," tvrdí Hanák k možnosti s kurzem 35:1.

Kde odehraje Jaromír Jágr první soutěžní duel nové sezóny? 
v NHL 1,29
v KHL 5
v české extralize 8
v první české lize 2.75
za Kladno 2.75
za Rangers 16
za Calgary 2
za Detroit 23
za Montreal 11
za Pittsburgh 26
za Nashville 36
za Las Vegas 11
za Arizonu 8
za Los Angeles 29
za Tampa Bay 20
za Buffalo 16
za Kometu Brno 100
za Spartu 56
za Kunlun 32
za Slovan Bratislava 45
za Omsk 26
za Petrohrad 12
žádné neodehraje 35
za Florida Everblades (ECHL) 568
za Belfast (Severní Irsko) 2680
za C.H.Jaca (Španělsko) 5068
škv, Sport.cz

Bude Jaromír Jágr hrát v nadcházející sezóně v NHL?


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..