Rubriky:

NHL

Hyka začne sezónu na farmě Vegas Golden Knights

3. října 2017 11:34 - Las Vegas

Hokejový útočník Tomáš Hyka si bude muset na svůj premiérový start v NHL počkat. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant byl v přípravě druhým nejproduktivnějším hráčem týmu Vegas Golden Knights, přesto jej vedení nováčka soutěže poslalo na farmu. Zároveň byl společně s Pavlem Zachou z New Jersey nejproduktivnějším českým hokejistou, když nasbíral pět bodů v pěti utkáních.

 

DARRYL DYCK, ČTK/AP

"Tomáš hrál velmi dobře. Zaslouží si tady dostat nějaké zápasy a předpokládáme, že jej povoláme zpět," uvedl generální manažer George McPhee. Hyka v pěti zápasech vstřelil čtyři branky a přidal asistenci.

Odchovanec Mladé Boleslavi se v září zapsal do historie klubu, když vstřelil první gól Knights v soutěžním utkání. Nyní bude působit v týmu Chicago Wolves v nižší AHL.

ČTK

Časová osa: NHL

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..