Rubriky:

NHL

MS florbal 2018

Živě

Kladno? Opravdu žhavá varianta pro Jágra

12. ledna 2018 08:58 - Praha
(Aktualizováno: 12. ledna 2018 11:59)

Kladno! To je zřejmě nejpravděpodobnější varianta pokračování hokejové kariéry Jaromíra Jágra. Záhy by se tedy mohl objevit ve druhé nejvyšší české soutěži. V klubu, jehož je vlastníkem.

 

Dominique Belanger-gagne, Reuters

"Nic nového se zatím nepřihodilo. Na jeho případný návrat jsme připraveni. I dres je hotový. S trenéry budu mluvit v pátek odpoledne, ale nepředpokládám, že by se něco změnilo od září. Pokud se rozhodne nastoupit za Kladno, místo v sestavě bude mít," řekl Sport.cz Vít Heral, tiskový mluvčí Rytířů.

Dala by se čekat Jágrmánie po česku a výrazné zesílení útoku Kladna na návrat mezi domácí elitu.

Podle isport.cz se ovšem agent Petr Svoboda ještě svého klienta snaží přesvědčit, aby se neukvapoval a vyčkal na další zámořské nabídky. A na případnou výměnu.

O kladenské alternativě v souvislosti s pětačtyřicetiletou legendou se spekulovalo už před startem téhle sezóny. Ve hře pro Jágra měly být i jiné evropské soutěže.

"I kdyby bylo procento návratu do Kladna minimální, tak musíme být připraveni. Mít Jágra v týmu a nemít, to jsou dva rozdílné světy. Určitě s ním v sestavě by byla extraliga blíže. Věřím, že on by byl rozdílovým hráčem," dodal Heral.

vap,lik, Sport.cz

Jak to bude ve zbytku sezóny s Jágrem?

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..