Rubriky:

Ostatní

Gulaš je mezi finalisty na ocenění pro nejužitečnějšího hráče Ligy mistrů

10. ledna 2019 10:50 - Curych

Hokejový útočník Milan Gulaš z Plzně se dostal mezi tři finalisty na ocenění pro nejužitečnějšího hráče Ligy mistrů. Spolu s třiatřicetiletým kapitánem Indiánů se budou ucházet v hlasování fanoušků o vítězství v anketě americký brankář Stephen Michalek ze Salcburku a kanadský útočník Trevor Parkes z Mnichova.

 

Facebook

Loni byl nejužitečnějším hráčem soutěže český brankář Šimon Hrubec z Třince, který cenu získal i přesto, že Oceláři ztroskotali v semifinále. Plzeň v úterý v prvním souboji o finále prohrála v Göteborgu s Frölundou 3:6 a Mnichov doma remizoval se Salcburkem 0:0.

O vítězi ankety mohou fanoušci rozhodovat na webu soutěže do 3. února a výsledek bude zveřejněn o dva dny později při finále.

Ryan Lasch z Frölundy dává třetí gól, plzeňský brankář Dmitrij Milčakov už zasáhnout nestačil.

imago sportfotodienst/Michael Erichsen, ČTK

Gulaš je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem této sezony Ligy mistrů se 13 body za osm branek a pět asistencí z devíti utkání. Parkesovi patří s devíti góly pozice nejlepšího střelce a celkem si připsal 12 bodů v sedmi utkáních. Michalek má z devíti duelů průměr 1,77 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákroků 93,55 procenta.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní