Rubriky:

Ostatní

Báječná hokejová show v Německu. Derby dvou velkých rivalů sledovalo 47 tisíc fanoušků

14. ledna 2019 09:20 - Kolín nad Rýnem/Praha

Byla to show, na kterou v Německu dlouho nezapomenou. Utkání tamní nejvyšší hokejové soutěže mezi domácím Kolínem nad Rýnem a Düsseldorfem se uskutečnilo pod širým nebem na fotbalovém stadionu a na zápas dorazilo přes 47 tisíc fanoušků.

V německé hokejové lize snad neexistuje většího derby než právě to mezi Kolínem a Düsseldorfem. Obě města ze spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko od sebe dělí jen čtyřicet kilometrů a zápasy těchto týmů vždy poutají velkou pozornost jejich příznivců.

Letošní divácký zájem však byl mnohem větší, neboť se hrálo v Köln Areně, tedy na stadionu fotbalistů Kolína nad Rýnem hrajících druhou bundesligu.

A atmosféra byla opravdu parádní. Už před zápasem si fanoušci mohli vychutnávat světelnou show, ohňostroje a další zábavu.

Po utkání hraném ve výtečné kulise nakonec byli spokojenější hosté, kteří ve 222. vzájemném duelu zvítězili 3:2 po prodloužení.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.