Rubriky:

Ostatní

Hokejová válka mezi rivaly. Rozhodčí rozdali 320 trestných minut!

5. února 2019 09:37 - Calgary/Praha

Řežba, za kterou by se nemuseli stydět ani rváči ze slavné NHL. V kanadské univerzitní lize se do sebe za stavu 4:2 pustili hráči týmů Acadia Axemen a St. Francis Xavier X-Men a fanoušci se nestačili divit. Bitka se přesunula i na střídačky, chladnými nenechala ani trenéry. Zápas nakonec skončil 6:3 pro Acadii, větší pozornost ale poutá 320 trestných minut, které rozdali rozhodčí. Na bitku se můžete podívat v přiloženém videu.

Celkem pro třináct hráčů a dva hlavní trenéry znamenala rvačka konec v utkání. „Byly tam věci, které byly trochu špatné. Kontakt, slova. Pak jedna bitka a postupně další a další. Bylo to jako z filmu Slap shot (Nakládačka)," řekl pro server cbc.ca Robb Hawley, který sleduje hru mužstva Acadia třicet let. „Nikdy jsem takovou věc neviděl," dodal.

Hokejová šarvátka se začala šířit sociálními sítěmi a neunikla ani výkonnému řediteli organizace Atlantic University Sport. „Věnujeme se této záležitosti velmi vážně. Naším hlavním zájmem je vždy bezpečnost a spokojenost našich studentských sportovců. Incident přezkoumává hokejový komisař," uvedl v e-mailu Phil Currie.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní