Slovensku hrozí katastrofa! Můžou za to rozhodčí?

25. dubna 2019 19:50 - Umea

Slovensku hrozí pořádná ostuda. Výběru země, která pořádá letošní hokejové MS, hrozí na světovém šampionátu hráčů do 18 let sestup! Slováci totiž podlehli v prvním utkání série o udržení Švýcarsku 1:4. A po jeho skončení spílali rozhodčím. Další utkání je na programu v sobotu 27. dubna. Odvrátí hokejovou katastrofu, o níž začínají psát tamní média?

 

Twitter

Zápas přitom slovenští mladíci rozjeli skvěle a od třetí minuty vedli. „Jenže pak přišla dvě nepochopitelná vyloučení, které si musíme ještě rozebrat. Může to znít jako výmluva, ale zápas byl ovlivněný kvalitou rozhodčích," cituje trenéra Viliama Čacha server sportky.sk.

Po utkání byl rozčarovaný z výsledku. Tvrdí, že jeho tým Slovensko pustilo soupeře do dvou šancí a Švýcarsko obě využilo. „Poté, co jsme dostali třetí gól, tak jsme zápas ovládli. Měli jsme spoustu šancí, ale žádnou jsme nedali. Soupeř hrozil jen z brejků," líčil Čacho. „Mrzí nás to moc, protože máme hratelného soupeře. Zápas jsme mohli v klidu zvládnout," dodal.

„Máme ještě víc nůž na krku. Vedli jsme, ale přišel zkrat. Dostali jsme dvě branky a padla na nás mírná deka. Ve druhé části zápasu jsme byli lepší, ukázali jsme si, že na ně máme, ale nedali jsme ani ty nejvyloženější šance," doplnil kouče útočník Michal Mrázik.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.