Živě

Hokejisté Třince se letos opět představí na Spenglerově poháru

3. května 2019 11:43 - Třinec

Hokejisté Třince se stejně jako loni představí v prosinci na Spenglerově poháru v Davosu. Úřadujícího extraligového mistra tak opět čeká kombinace s Ligou mistrů, do které se také kvalifikoval. Oceláři svůj start na nejstarším hokejovém turnaji světa oznámili na oficiálním twitterovém účtu klubu.

 

Vladimir Pryček, ČTK

Extraligový zástupce se na Spenglerově poháru představí počtvrté za sebou. Před Slezany ve Švýcarsku startovali hráči Hradce Králové, kteří navázali na Vsetín, Pardubice, Karlovy Vary, Spartu nebo Vítkovice.

Oceláři v předešlém ročníku turnaje ve skupině prohráli s Magnitogorskem 1:2 po nájezdech, s finským Kuopiem 1:3 a ve čtvrtfinále s Davosem 1:3. Letos tak budou útočit na premiérové vítězství.

Na 93. ročníku turnaje, který se bude konat od 26. do 31. prosince, se vedle pořádajícího Davosu a reprezentace Kanady představí Ufa a Ambri-Piotta. Třinec je pátým známým účastníkem Spenglerova poháru, šestý tým ještě pořadatelé neoznámili.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.